Brezžični hišni ojačevalnik signala za zvonec P5760 in P5763, 3x AA
Priporočamo tudi
Opis izdelka
Zanesljiv zvonce s funkcijo ojačevalnik signala, primeren ne samo za hišo, temveč tudi stanovanje ali z v pisarno. Velika prednost tega zvonca je njegova brezžična izvedba in možnost podaljšanja dosega tipke zvonca.
Prednosti izdelka
Funkcija ojačevalnik signala – omogoča podaljšati doseg tipke za več sto metrov.
Več o izdelku

Ponavljanje je mati velikega dosega
Doseg tega električnega zvonca prebrisano podaljšate še po zaslugi vgrajenega ojačevalnika signala. Vsak pritisk na zunanjo tipko zažene zgleden mehiški val, ki postopoma sproži vsakega od javljalnikov vaših obiskov. En set EMOS P5763 se na ta način poveže z neskončno količino drugih zvoncev.

Ta popolnoma češki zvonec jasno potrjuje, da zanesljiva češka izdelava niso le prazne besede in da super heroje ne boste našli le v Ameriki. Prihaja pod krinko navadnega državljana, da bi s svojimi nadnaravnimi sposobnostmi naredil red tudi na vašem naslovu.
Zunanji brezžični zvonec EMOS P5763 je sestavljeni iz tipke na 1 gumbno baterijo (oddajnika signala) in zvonca na 3 AA baterije (sprejemnika). Skupaj ustvarjata neustrašen par, kot Batman in Robin, ki se bori z vsako oviro.
Trajno prižgana rdeča LED dioda vas opozori na skoraj izpraznjene baterije. V tem primeru jih čim prej zamenjajte s kakršnimikoli 3 novimi AA baterijami za enkratno uporabo.
Zvonec se s tipko zaradi funkcije „self-learning“ avtomatsko poveže v eni minuti od priključitve. Vsak ta set si ustvari lastno povezovalno kodo in jo shrani takoj v pomnilnik, torej če bi si vaš sosed iz zavisti nabavil ta isti model zvonca, ne bo vašega nikakor motil. Spomin ima P5763 na srečo dolgoročen, ne le kratkoročen, zato vas po izpadu toka ne čaka novo nastavljanje – spomni se, katere kode že pozna, in se sam vrne k delu.
K eni tipki serijsko priključite poljubno količino samostojnih zvoncev s funkcijo „repeater“ (P5760, P5763 ali P5763R). Na ta način boste ustvarili brezžični zvonec s prav velikim dosegom, ki nobenega obiska ne pusti dolgo čakati. Brez njega ne morejo biti predvsem lastniki večnadstropne družinske hiše, ki npr. iz spalnice ne morejo nikakor slišati zvonjenja v predsobi. V tem primeru ni lažjega kot da na hodnik vsakega nadstropja namestite en sprejemnik (zvonec). Tako ne boste nikoli več zamudili kurirja s paketom, niti soseda z vabilom na „en kozarček“.
Parametri
| Blagovna znamka | EMOS |
|---|---|
| Splošna številka za naročilo | P5763R |
| Šifra artikla | 3402063000 |
| EAN | 8592920057612 |
| napajanje glavne enote | 3× 1,5 V AA (ni priloženo) |
|---|---|
| napajanje tipke | 1× 3 V CR2032 (priloženo) |
| doseg tipke | 120 m |
| posebne funkcije | funkcija ojačevalnik – omogoča podaljšati doseg tipke za več sto metrov. |
| optična signalizacija na tipki | da |
|---|---|
| optična signalizacija na zvoncu | da |
| možnost dodati drugo tipko | da, max. 8 |
| dodatna (nadomestna) tipka | P5760T |
| nadzor glasnosti | da, 5 nivojev |
| najvišja glasnost zvonjenja | 85 dB |
| število melodij | 16 |
| število sprejemnikov v pakiranju | 1 kos |
| število tipk v pakiranju | ni v pakiranju |
| barva | srebrna |
| način povezovanja | avtomatsko povezovanje – self-learning |
| vodoodporna tipka | ne navaja se |
| način prenosa | brezžični zvonec |
| prenosna frekvenca | 433 MHz |
| prodajna embalaža | 1 kos, blister |
| zvonec dimenzije | 34 × 65 × 116 mm |
| tipka dimenzije | ne navaja se |
| podprt OS | – |
| kompatibilnost | – |
| protokol | – |
| upravljanje z glasovnimi pomočniki | ne |
| glasovna komunikacija | ne |
| obvestila v mobilno aplikacijo | ne |
| aplikacijski jeziki | – |
| material za vgradnjo | – |
| ostale funkcije | – |
| linija | – |
Ocena izdelka , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrevedenoPetr SchwarzNaročeno 5. feb. 2026Vse v popolnem redu. Hitra dostava.
-
100%PrevedenoPetrNaročeno 4. avg. 2025Deluje, kot je opisano.
-
100%PrevedenoMartinNaročeno 14. maj 2025Odlično
-
70%PrevedenoMarekNaročeno 19. mar. 2025Zvonec je od gumba oddaljen približno 50 m in se nahaja nad kovinsko garažo.Zvoni približno 80 % časa, včasih pa ne zvoni.
-
70%PrevedenoMarekNaročeno 19. mar. 2025Zvonec je od gumba oddaljen približno 50 m in se nahaja nad kovinsko garažo.Zvoni približno 80 % časa, včasih pa ne zvoni.
-
100%VidaNaročeno 7. mar. 2025
-
100%PrevedenoRenéNaročeno 24. okt. 2024Zadovoljen sem in podaljšek signala bo z mano na vrtu.
-
100%PrevedenoAnonimNaročeno 21. okt. 2024
-
100%PrevedenoOt33aNaročeno 14. avg. 2024Hišni podaljšek brezžičnega signala za P5760 in P5763 na 3x AA, odlična alternativa žični povezavi, vendar šibkejši signal od deklariranega, oziroma zastava omili domet in še posebej drevesa z listjem poleti.
-
100%PrevedenoRomanNaročeno 23. maj 2024
-
100%PrevedenoAnonimNaročeno 20. apr. 2024Popolno zadovoljstvo. Kupili smo dva prizidka za klet in vrt. Zdaj potrebujemo samo en gumb.
-
100%PrevedenoPatrikNaročeno 23. mar. 2024Odlično...
-
50%PrevedenoRostislav KonečnýNaročeno 23. avg. 2023Niti podaljšek niti zvonci nimajo navedenega območja, samo ena stena in območje se zmanjša na 10 m. Za povezavo dveh zvoncev sem moral kupiti podaljšek, da je deloval v enem nadstropju.
-
80%PrevedenoJiříNaročeno 20. avg. 2023Dober izdelek, vendar nima napovedanega obsega.
-
60%PrevedenoJaroslavNaročeno 11. apr. 2023Brezžični zvonec ni zvenel, podaljšek signala deluje popolnoma z gumbom tudi na precejšnji razdalji.Zvonec je bil vrnjen za zamenjavo.
-
100%PrevedenoMichalNaročeno 2. mar. 2023Deluje 100%
-
80%PrevedenoAnonimNaročeno 12. okt. 2022Deluje dobro.
-
100%PrevedenoAnonimNaročeno 9. okt. 2022Zadovoljstvo
-
100%PrevedenoAnonimNaročeno 31. avg. 2022Hitra nastavitev, nemoteno delovanje. Zadovoljstvo
-
100%PrevedenozdenkaNaročeno 14. dec. 2021izpolnil naša pričakovanja
Dokumenti za prenos
FAQ – pogosta vprašanja
Da, stalno prižgana rdeča dioda LED vas bo opozorila, ko bo baterija skoraj izpraznjena.
Gumbki imajo diodo LED, ki utripa ob zvonjenju.
Nimajo stalne osvetlitve.
Gumb uporablja tehnologijo pretvorbe elektromagnetnega modula za pridobivanje energije znotraj gumba, pri čemer pretvorbeni modul pretvori energijo pritiska v električno energijo. Pri vseh brezžičnih zvoncih se signal med gumbom in sprejemnikom (zvoncem) prenaša z radijskimi valovi. Električna energija za zvonjenje se ustvari z elektromagnetno indukcijo, ko pritisnete gumb.
Pri pritisku na gumb se ustvari dovolj energije, da se pošlje signal zvoncu.
Brezžični hišni ojačevalnik signala za zvonec P5760 in P5763, 3x AA
Glavne povezave
- Strošek dostave in dobavni roki
- Promocije in popusti
- INFOCENTER
Informacije
- O podjetju
- Prednosti e-trgovin EMOS
- Compliance commitment
Vse o nakupih
- Splošni pogoji za končne potrošnike
- Garancijska izjava