Brezžični hišni zvonec P5760N za vtičnico, možna razširitev signala
Opis izdelka
Zanesljiv zvonce s funkcijo ojačevalnik signala in USB izhodom, primeren ne samo za hišo, temveč tudi stanovanje ali z v pisarno. Velika prednost tega zvonca je njegova brezžična izvedba.
Prednosti izdelka
Funkcija ojačevalnik signala – omogoča podaljšati doseg tipke za več sto metrov. USB izhod – omogoča polniti naprave 5 V, s pomočjo kompatibilnega USB kabla.
Več o izdelku
Inteligentni brezžični zvonec s funkcijo ponavljanja in izhodom USB-C
Nova generacija zanesljivega zvonca, ki misli na udobje, zmogljivost in praktičnost. Je popolna izbira za tiste, ki iščejo sodoben zvonec z visoko zanesljivostjo, praktičnimi funkcijami in elegantnim dizajnom. Idealen je ne le za domove, temveč tudi za podjetja, ustanove in zahtevnejša okolja.
Brezžični zvonec s funkcijo polnjenja
Ta elegantni zvonec ne zagotavlja le zanesljivega oddajanja vsakega zvonjenja, temveč tudi spretno rešitev za napajanje vaših naprav. Z izhodom USB-C PD do 20 W lahko hitro in varno polni vaš mobilni telefon, tablični računalnik ali druge manjše elektronske naprave - neposredno iz vašega zvonca.
Povečajte domet do maksimuma
Zvonec zaradi vgrajene funkcije ponavljanja ne deluje le kot sprejemnik, temveč tudi kot ojačevalec signala, ki znatno poveča domet gumba do nekaj sto metrov. Idealna rešitev za večje hiše, poslovne prostore ali kraje z razgibanim terenom.
Brezžična svoboda in preprosta namestitev
Gumb zvonca se napaja z baterijo in je vodoodporen po standardu IP44, zato se lahko spopade z vremenskimi nevšečnostmi. Brezžična natančnost pri 433 MHz zagotavlja stabilno povezavo do 180 metrov brez potrebe po vlečenju kablov.
Parametri
| Blagovna znamka | EMOS |
|---|---|
| Splošna številka za naročilo | P5760N |
| Šifra artikla | 3402060011 |
| EAN | 8592920140932 |
| napajanje glavne enote | 230 V AC |
|---|---|
| napajanje tipke | 1× 3 V CR2032 (priloženo) |
| doseg tipke | 180 m |
| posebne funkcije | USB–C izhod – PD 20W, funkcija repeater – omogoča, da se doseg tipke dodatno podaljša za več sto metrov |
| optična signalizacija na tipki | da |
|---|---|
| optična signalizacija na zvoncu | da |
| možnost dodati drugo tipko | da, max. 8 |
| dodatna (nadomestna) tipka | P5760T |
| nadzor glasnosti | da, 5 nivojev |
| najvišja glasnost zvonjenja | 85 dB |
| število melodij | 16 |
| število sprejemnikov v pakiranju | 1 kos |
| število tipk v pakiranju | 1 kos |
| barva | srebrna |
| način povezovanja | avtomatsko povezovanje – self-learning |
| vodoodporna tipka | IP44 |
| način prenosa | brezžični zvonec |
| prenosna frekvenca | 433 MHz |
| prodajna embalaža | 1 kos, blister |
| zvonec dimenzije | 66 × 63 × 110 mm |
| tipka dimenzije | 16 × 101 × 39 mm |
| podprt OS | – |
| kompatibilnost | – |
| protokol | – |
| upravljanje z glasovnimi pomočniki | ne |
| glasovna komunikacija | ne |
| obvestila v mobilno aplikacijo | ne |
| aplikacijski jeziki | – |
| material za vgradnjo | – |
| ostale funkcije | – |
| linija | – |