Vtikač 2× USB EURO schuko
BF30
Parametri
Ocena izdelka
Dokumenti za prenos
Parametri
| Blagovna znamka | EMOS |
|---|---|
| Splošna številka za naročilo | P0072 |
| Šifra artikla | 1905010003 |
| EAN | 8592920078211 |
| izdelek | vtičnica z USB-jem |
|---|---|
| število vtičnic | 1× 2P + PE + 2× USB 5 V DC max. 2 100 mA |
| stikalo | ne |
| napetost/tok | 250 V~/16 A maks. |
| otroške zaslonke | da |
| barva | bela |
| zaščita | IP20 |
| material | plastika |
| maks. obremenitev | 3 680 W |
|---|---|
| tip | SCHUKO |
| število pol | ne navaja se |
| tip | ne navaja se |
| prodajna embalaža | 1 kos, obešanka |
| prenosna frekvenca | ne navaja se |
Ocena izdelka , 90%, 9 z 10
Te ocene temeljijo na neodvisnih mnenjih, ki so jih podali naši kupci na podlagi preverjenega nakupa naših izdelkov.
Več o tem.
Ocena izdelka *
(z večjim številom zvezdic izrazite večje zadovoljstvo z izdelkom).
Dokumenti za prenos
Dokumenti in datoteke, ki so na voljo za prenos
Vtikač 2× USB EURO schuko
1/10
Vtikač 2× USB EURO schuko