Alarm s senzorjem gibanja EM‑125L PROTECTOR
Več o izdelku
Glasni stražar – prenosni alarmni komplet z zaznavanjem gibanja
Alarmni komplet z izjemno glasno 125 dB sireno, ki vas bo takoj opozorila na vsak neželen gib. Zaradi preproste namestitve in enostavnega upravljanja ga lahko uporablja resnično vsakdo, bodisi kot zvonec za dobrodošlico podnevi ali kot brezkompromisni alarm ponoči. Naprava je prenosna in jo lahko napajate bodisi s 3× AA baterijami (vključene v paketu) ali USB-C kablom (ni vključen v paket). Funkcije alarma lahko udobno upravljate z daljinskim upravljalnikom s tipko SOS. Z natančnim zaznavanjem gibanja je idealna zaščita za avtodome, kleti, hiše, stanovanja, ordinacije in trgovine.
Idealna namestitev
Za najboljše rezultate alarm idealno namestite na višino približno 2 metra, od koder ima popoln pregled nad celotnim nadzorovanim območjem. Zahvaljujoč praktičnemu stojalu ga lahko preprosto postavite ali trdno pritrdite na steno – bodisi hitro s samolepilnim dvostranskim trakom (del paketa) ali trdno z vijaki, za katere so pripravljene montažne luknje.
Praktični daljinski upravljalnik
Alarm lahko vklopite neposredno na napravi z enim pritiskom ali pa udobno uporabite priloženi daljinski upravljalnik – idealna rešitev v primerih, ko je alarm nameščen višje ali dlje od vas. Daljinski upravljalnik ponuja tudi posebno tipko SOS, ki takoj sproži izjemno glasen alarm s 125 dB in pritegne pozornost v primeru nevarnosti ali nepričakovane situacije.
Prilagodljivo napajanje in nastavljiva glasnost
Alarm ponuja 2 stopnji glasnosti, tako da lahko izberete, ali potrebujete diskretno opozorilo ali polno sireno. Napajate ga lahko bodisi s 3 baterijami AA, ki so priložene v paketu, bodisi udobno z USB-C kablom za stalno napajanje iz omrežja. Alarm vas bo poleg tega pravočasno opozoril, ko se baterije izpraznijo, tako da nikoli ne boste ostali brez zaščite. Zaradi svoje vsestranskosti je idealen za zaščito lope, garaž, avtodomov, hiš, vrat, oken in drugih prostorov, kjer želite imeti varnost vedno pri roki.
Parametri
| Blagovna znamka | EMOS |
|---|---|
| Splošna številka za naročilo | H8106 |
| Šifra artikla | 3081000010 |
| EAN | 8592920146989 |
| doseg zaznavanja | 8 m |
|---|---|
| kot polja zaznavanja | 110° |
| čas vklopa | 5 s, 30 s, 1 min, 3 min, 5 min |
| tip senzorja | PIR |
| izdelek | alarm |
|---|---|
| zaščita | IP21 |
| napajanje | DC USB 5 V / 3× AA |
| barva | črna |
| maks. kapacitativna obremenitev | – |
| maks. uporna obremenitev | – |
| občutljivost | – |
| podprt OS | – |
| kompatibilnost | – |
| protokol | RF |
| shranjevanje na kartici SD | ne |
| shranjevanje v cloudu | ne |
| prenosna frekvenca | – |
| upravljanje z glasovnimi pomočniki | ne |
| glasovna komunikacija | ne |
| obvestila v mobilno aplikacijo | ne |
| aplikacijski jeziki | – |
| material za vgradnjo | – |
| ostale funkcije | ne |
| dimenzije | 100 × 80 × 60 mm |
| prodajna embalaža | 1 kos, papirnata škatlica |