Brezžični hišni ojačevalnik signala za zvonec P5760N in P5763N, 3× AA
Opis izdelka
Zanesljiv zvonce s funkcijo ojačevalnik signala, primeren ne samo za hišo, temveč tudi stanovanje ali z v pisarno. Velika prednost tega zvonca je njegova brezžična izvedba in možnost podaljšanja dosega tipke zvonca.
Prednosti izdelka
Funkcija ojačevalnik signala – omogoča podaljšati doseg tipke za več sto metrov.
Več o izdelku
Podaljšajte doseg svojega zvonca.
Preprosto. Zanesljivo. Kjerkoli.
Želite, da signal vašega zvonca doseže vrt, garažo ali oddaljena vrata? Z brezžičnim podaljševalnikom EMOS P5763RN lahko to storite brez vlečenja kablov. Ta pametni sprejemnik ne samo, da podaljša domet tipke za do več sto metrov, temveč tudi ohranja stabilno in zanesljivo povezavo tudi v težkih razmerah.
Kako deluje?
EMOS P5763RN sprejme signal iz gumba za zvonjenje (npr. P5760T) in ga hkrati ponovi. Služi torej kot ponavljalnik, ki učinkovito razširi pokritost celotnega sistema hišnega zvonca. Lahko ga kombinirate z zvonci serij EMOS P5760N in P5763N ter tako dodate do 8 različnih gumbov.
Spreminjanje dosega igre
Pozabavajte se s klasičnimi zvonci z omejenim dosegom. S tehnologijo pametnega repetitorja vsak dodatni sprejemnik P5763RN postane ojačevalnik signala. Tako lahko po želji razširite doseg, dodate več zvoncev v različne dele hiše ali vrta in ustvarite zvočno povezan prostor brez omejitev.
Parametri
| Blagovna znamka | EMOS |
|---|---|
| Splošna številka za naročilo | P5763RN |
| Šifra artikla | 3402063002 |
| EAN | 8592920140994 |
| napajanje glavne enote | 3× 1,5 V AA (ni priloženo) |
|---|---|
| napajanje tipke | – |
| doseg tipke | 180 m |
| posebne funkcije | funkcija ojačevalnik – omogoča podaljšati doseg tipke za več sto metrov. |
| optična signalizacija na tipki | da |
|---|---|
| optična signalizacija na zvoncu | da |
| možnost dodati drugo tipko | da, max. 8 |
| dodatna (nadomestna) tipka | P5760T |
| nadzor glasnosti | da, 5 nivojev |
| najvišja glasnost zvonjenja | 85 dB |
| število melodij | 16 |
| število sprejemnikov v pakiranju | 1 kos |
| število tipk v pakiranju | ni v pakiranju |
| barva | srebrna |
| način povezovanja | avtomatsko povezovanje – self-learning |
| vodoodporna tipka | ne navaja se |
| način prenosa | brezžični zvonec |
| prenosna frekvenca | 433 MHz |
| prodajna embalaža | 1 kos, blister |
| zvonec dimenzije | 34 × 65 × 116 mm |
| tipka dimenzije | – |
| podprt OS | – |
| kompatibilnost | – |
| protokol | – |
| upravljanje z glasovnimi pomočniki | ne |
| glasovna komunikacija | ne |
| obvestila v mobilno aplikacijo | ne |
| aplikacijski jeziki | – |
| material za vgradnjo | – |
| ostale funkcije | – |
| linija | – |