Naglavna polnilna LED svetilka P3546, 550 lm, 110 m, Li-Pol 1000 mAh / 3× AAA
Številka za naročilo P3546
Brezplačna dostava nad 29,00 €
za vse vrste prevoza
Na zalogi
21. maj 2026 Pri vas
25,90
€
Informacije o varnosti izdelka:
Odgovorna oseba za EU
Parametri
Ocena izdelka
Dokumenti za prenos
Parametri
| Blagovna znamka | EMOS |
|---|---|
| Splošna številka za naročilo | P3546 |
| Šifra artikla | 1441381900 |
| EAN | 8592920155806 |
| največji svetlobni tok | 550 lm |
|---|---|
| polnjenje | da |
| maks. svetlobni tok | 110 m |
| napajanje | Li-pol / 3×AAA |
| vir svetlobe | 7× LED |
|---|---|
| vodoodporna | da (IP45) |
| čas svetenja | 3,5–9 h |
| kot svetilnosti | 30°/60° |
| doseg svetlobe | LED CW 100 % – 110 m, LED CW 50 % – 80 m, LED CW 20 % – 50 m, LED WW – 20 m, LED NW – 60 m |
| tip baterija | 1 000 mAh (3,7 V) / LR03 (1,5 V) |
| refleksni trak | da |
| fokus | ne |
| število načinov osvetlitve | 7 |
| režimi | LED CW 100 %, LED CW 50 %, LED CW 20 %, LED rdeča sveti, LED WW, LED NW, LED rdeča utripa |
| teža | 77 g |
| tip polnilnega priključka | USB-C |
| posebne funkcije | hiter izklop, zaščita baterije |
| baterija priložena | da (Li-pol) |
| čas polnjenja | 2,5 h |
| čas svetenja detajl | LED CW 100 % – 3,5 h, LED CW 50 % – 4 h, LED CW 20 % – 8 h, LED WW – 9 h, LED NW – 7,5 h |
| barva | črno-zelena |
| LED indikacija polnjenja | da |
| LED indikacija stanja akumulatorja | ne |
| material | ABS plastika |
| odpornost na udarce | da |
| dodatki | USB-C kabel |
| svetlobni tok | LED CW 100 % – 550 lm, LED CW 50 % – 300 lm, LED CW 20 % – 150 lm, LED WW – 100 lm, LED NW – 200 lm |
| oprema | – |
| znamka | EMOS |
| garancijska doba | 2 leti |
| dimenzije | 64 × 48 × 32 mm |
| prodajna embalaža | 1 kos, papir škatla |
Ocena izdelka
Te ocene temeljijo na neodvisnih mnenjih, ki so jih podali naši kupci na podlagi preverjenega nakupa naših izdelkov.
Več o tem.
Ocena izdelka *
(z večjim številom zvezdic izrazite večje zadovoljstvo z izdelkom).
Dokumenti za prenos
Dokumenti in datoteke, ki so na voljo za prenos
Naglavna polnilna LED svetilka P3546, 550 lm, 110 m, Li-Pol 1000 mAh / 3× AAA
1/27